fbpx
Ładowanie…

Rysunek Techniczny GD&T/GPS

Szkolenia online: PODSTAWY - GD&T - ADVANCED - ISO286 - CHROPOWATOŚĆ POWIERZCHNI
przewiń w dół

Szkolenie GD&T

Zapraszamy do wzięcia udziału w pierwszej edycji szkolenia z zakresu czytania i interpretacji rysunku technicznego. Szkolenie zostało zaplanowane na początek czerwca 2019r. i odbędzie się w Krakowie.

Plan szkolenia ułożony jest tak, aby kompleksowo zająć się tematem wymiarowania i tolerowania geometrycznego. W czasie szkolenia od podstaw omawiamy najważniejsze zagadnienia, stopniowo przechodząc w nieco bardziej zaawansowane tematy. W planie kursu ujęte są wszystkie najważniejsze tematy, które stanowią istotę GD&T.

Szkolenie zaplanowane jest na jeden dzień. Grupa szkoleniowa to 12 osób. Jest to optymalna grupa aby sprawnie przeprowadzić szkolenie i zająć się wszystkimi uczestnikami. Cena za udział w szkoleniu jest bardzo atrakcyjna. Szczegóły szkolenia – link:

Szkolenie GD&T – najważniejsze informacje.

Dla kogo przeznaczone jest to szkolenie? Dla wszystkich – zarówno dla początkujących inżynierów jak i dla tych, którzy już pracują z rysunkiem technicznym. Szkolenie polecane jest również dla młodych inżynierów, którzy dopiero wybierają się na rozmowę o pracę.

Zapraszamy do zapisów.

Szkolenie gd&t
Szkolenie Rysunek Techniczny

Dodaj komentarz