fbpx
Ładowanie…

Rysunek Techniczny GD&T/GPS

Szkolenia online: PODSTAWY - GD&T - ADVANCED - ISO286 - CHROPOWATOŚĆ POWIERZCHNI
przewiń w dół

Online:”GD&T/GPS. Podejście praktyczne.”

Szkolenie z zakresu wymiarowania i tolerowania geometrycznego to podstawowy produkt w gamie szkoleń z zakresu rysunku technicznego.

To jest podstawowa wiedza z zakresu czytania i interpretacji rysunku technicznego

Dlaczego szkolenie GD&T/GPS to podstawowa wiedza każdego inżyniera, pracującego z rysunkiem technicznym? Ponieważ jest to dokładnie esencja języka, w którym tworzone są rysunki. Ten język to GD&T/GPS a więc tolerowanie i wymiarowanie geometryczne.

Szkolenie, które oferujemy to 23 praktyczne filmy, które kompleksowo opisują najważniejsze zagadnienia związane z GD&T/GPS. Długość całego kursu to 300min.

Poruszane są najważniejsze tematy: Wymiar i jego interpretacja, Sposoby pomiaru, Zasada maksimum materiału, Interpretacja osiowa, Interpretacja powierzchniowa.

Co ważne i co należy podkreślić – zapis np. tolerancji pozycji w ramce tolerancji, niesie za sobą wiele konkretnych informacji. Więcej, niż większość użytkowników rysunków sądzi. Należy umieć to odczytać.

300min konkretnej, bogatej i bezkompromisowej wiedzy. To jest jedyna oferta, który w taki sposób przedstawia ten temat.,

Ten kurs odnosi się zarówno do wymagań normy amerykańskiej (GD&T) jak i norm europejskich (GPS). Dzięki takiemu przedstawieniu tematu – w łatwy sposób można porównać wymagania obu systemów.

W cenie szkolenia zawarta jest również przesyłka bogatego pakietu materiałów: Skrypt, notes, certyfikat udziału oraz autorskie, dwustronne postery A4.