fbpx
Ładowanie…

Rysunek Techniczny GD&T/GPS

Szkolenia online: PODSTAWY - GD&T - ADVANCED - ISO286 - CHROPOWATOŚĆ POWIERZCHNI
przewiń w dół

Pakiety

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą szkoleń, które w niebanalny sposób przybliżają do świadomego i praktycznego posługiwania się (czytania i tworzenia) dokumentacją techniczną w postaci rysunku technicznego maszynowego. Udział w tym szkoleniu pozwoli na rozwinięcie kariery w branży produkcyjnej!

Wszystkie szkolenia, które oferujemy w formie online, dostępne są jako produkty oddzielne jak i produkty dostępne w pakietach.

W tym momencie, oferujemy 2 pakiety, które łączą kursy w najbardziej optymalne dla użytkownika konfiguracje:

Pakiet nr1: „Basic + GD&T/GPS + Advanced

Ten pakiet to trzy kursy: Kurs podstawowy + Kurs obejmujący wymiarowanie i tolerowanie geometryczne(GD&T/GPS) + Kurs zaawansowany, będący uzupełnieniem szkolenia podstawowego GD&T/GPS . W sumie to 11 rozdziałów online składających się z 41 filmów o łącznej długości 520min.

Jest to idealny zestaw dla tych, którzy chcieliby zacząć naukę świadomego posługiwania się rysunkiem technicznym od praktycznych podstaw aż po zaawansowane tajniki wymiarowania i tolerowania geometrycznego. Co ważne, kurs ten w wielu miejscach odnosi się do technologiczności konstrukcji a także strategii pomiarowych dla poszczególnych charakterystyk.

Cena za dostęp do tego pakiety wraz z wysyłką drukowanych materiałów to 429 PLN.

________________________________________________________________

Pakiet nr2: „Basic + GD&T/GPS + Advanced + ISO286 + Chropowatość + Tolerancje ogólne wg ISO 2768

Ten pakiet obejmuje wszystkie 6 szkoleń, które obecnie oferujemy. To jest szkolenie „Basic” + „GD&T/GPS” + „Advanced” + „ISO286” + „Chropowatość powierzchni” + „Tolerancje ogólne”. Ten pakiet to w sumie 23 rozdziały, 54 filmy o łącznej długości 700min.

Ten zestaw to propozycja dla tych, którzy chcą od początku do końca poznać zagłębić się w temat rysunku technicznego oraz wymiarowania i tolerowania geometrycznego wraz ze wszelkimi tematami uzupełniającymi. Po tym kursie, większość dotychczasowych niejasności i wątpliwości zostanie rozwiana. Wartość pakietu pięciu szkoleń wraz z wysyłką materiałów to 1262 PLN!

Cena za dostęp do tego pakietu wraz z wysyłką materiałów to jedyne 537 PLN.

________________________________________________________________

Co o tym szkoleniu sądzą dotychczasowi klienci, czyli Opinie: