fbpx
Ładowanie…

Rysunek Techniczny GD&T/GPS

Szkolenia online: PODSTAWY - GD&T - ADVANCED - ISO286 - CHROPOWATOŚĆ POWIERZCHNI
przewiń w dół

Szkolenia dla firm

.

Szkolenie Rysunek Techniczny – oferta dla Twojej firmy.

Jesteś zainteresowany przeprowadzenie profesjonalnego szkolenia GD&T na terenie Twojej firmy? Jeżeli tak – nasza oferta jest dla Ciebie.

Specjalizujemy się w przeprowadzaniu wysokiej klasy szkoleń z zakresu wymiarowania i tolerowania geometrycznego. W naszym portfolio znajdują się szkolenia jednodniowe oraz dwudniowe. Szkolenia prowadzimy wg standardowego planu, lecz możemy również zaoferować wersję zaawansowaną, gdzie skupiamy się głównie na tolerowaniu pozycji oraz kształtu wyznaczonej powierzchni.

Szkolenie prowadzone jest przez czynnego praktyka – 15 lat doświadczenia w przemyśle. Doświadczenie zdobywał zarówno na poziomie produkcji (operator i programista współrzędnościowej maszyny pomiarowej) oraz wsparcia technicznego dostawców (inżynier nadzoru jakości dostawców – SQE). Finalnie zatrudniony jest w dziale konstrukcji (zatwierdzanie i opiniowanie rysunków do wdrożenia, analiza odchyłek produkcyjnych). Dzięki bogatemu doświadczeniu prowadzącego – szkolenie ma niezwykle praktyczny charakter.

.

Przygotowanie oferty:

Jeżeli chcesz poznać ofertę dla Twojej firmy skontaktuj się z nami i przedstaw nam swoje oczekiwania. Naszym zadaniem będzie przygotowanie oferty programowej (wraz z przedstawieniem ceny) tak, aby spełnić Twoje oczekiwania.

.

Podstawowe informacje:

  • Szkolenie prowadzimy w siedzibie klienta lub każdej innej wskazanej lokalizacji.
  • Podana cena zawsze obejmuje pełną delegację trenera (nocleg, dojazd, wyżywienie).
  • Wystawiamy fakturę VAT.
  • Każdy uczestnik otrzymuje imienny certyfikat poświadczający udział w szkoleniu.
  • Szkolenie skupia się na podstawach oraz złożonych aspektach GD&T.
  • Kurs prowadzimy najczęściej w odniesieniu do norm ISO oraz ASME.
  • Nasze szkolenie obejmuje wszelkie niezbędne zagadnienia z tematu wymiarowania i tolerowania geometrycznego.
  • Tematy podstawowe: przegląd norm, definicja wymiaru, zasada niezależności, zasada powłoki, rodzaje elementów geometrycznych, ramka tolerancji, przegląd tolerancji geometrycznych, przykłady zastosowania tolerancji, bazy i system bazowy.
  • Tematy zaawansowane: wymaganie maksimum materiału, interpretacja osiowa, interpretacja powierzchniowa, zasada wzajemności, tolerancje złożone, kombinacja tolerancji, odniesienia do strategii pomiarowych – metody klasyczne, sprawdzianowe oraz technika współrzędnościowa.
  • Szkolenie podzielone jest na bloki/rozdziały. Po każdym bloku przeprowadzane są ćwiczenia praktyczne w formie quizów. Celem jest odpowiedni udział praktyki do teorii.

Zachęcamy do kontaktu.

Pakiet online dla twojej firmy? Pobierz ofertę.

DOTYCHCZASOWI KLIENCI: