fbpx
Ładowanie…

Rysunek Techniczny GD&T/GPS

Szkolenia online: PODSTAWY - GD&T - ADVANCED - ISO286 - CHROPOWATOŚĆ POWIERZCHNI
przewiń w dół

Kryzys? Postaw na wiedzę!

Czy będzie kryzys czy jedynie lekka zadyszka?

Hmm..bardziej stawiam na to pierwsze. Niestety. Lekka zadyszka jest przejściowa – tutaj zapowiada się  coś bardziej poważnego.  Ruch lotniczy ustał, kto kupuje samochody? Prawda jest taka, że są to dwie strategiczne gałęzie przemysłu ciężkiego w Polsce.

To tutaj pracują rzesze inżynierów, to tutaj w ostatnich latach szły wielkie, ogromne inwestycje. Pamiętacie – w pewnym okresie na rynku brakowało inżynierów, po prostu porządnych inżynierów. Wykształconych, doszkolonych, z doświadczeniem.  Takie było zapotrzebowanie. Zresztą nadal będzie – ale już nie na wszystkich..

Niezmiennie uważam, że pracownik wykształcony, z doświadczeniem, chcący się rozwijać (np. poprzez szkolenie) ma wielokrotnie większe szanse na rynku pracy  (nawet w obecnej sytuacji) niż ten, któremu już albo po prostu się nie chce (co więcej – któremu nigdy się nie chciało).

Co to znaczy rozwijać się? To znaczy nabywać kompetencje – czyli wiedzę i doświadczenie.

Doświadczenie – bezcenne, nie do kupienia.

Wiedza – bezcenna, ale na szczęście tutaj można zaszaleć. Można się doszkolić praktycznie w każdym temacie.

Jaki temat jest najważniejszy dla inżyniera mechanika (konstruktora, metrologa, technologa, kontrolera jakości) w metalowym  przemyśle produkcyjnym?

RYSUNEK TECHNICZNY. Umiejętność jego czytania, rozumienia, zadawania wymagań ze zrozumieniem jest niezmiennie niepodważalnym atutem i przewagą nad innymi.

Chcesz uczestniczyć w dobrym szkoleniu z czytania rysunku technicznego ze zrozumieniem?  Nie chcesz przy tym zapłacić dużo? Zapraszam:

Co jest atutem szkoleń oferowanych przez rysunektechniczny.pl:

Pełny, kompletny obraz wymiarowania i tolerowania geometrycznego, poruszający wszelkie aspekty: od konstrukcji, poprzez wytwarzanie aż do kontroli wymiarowej.

Szkolenie wyczerpujące temat w stopniu średnio-zaawansowanym. Nie pozostawia niedopowiedzeń w poruszanych tematach.

w sumie pełen pakiet to 700min solidnego materiału – podzielonego na 54 filmy. Nie ma drogi przez skróty – nie nauczysz się rysunku w 40min, nie zrozumiesz wymagań czytając kupione czy ściągnięte skądś slajdy.

Chcesz wiedzieć więcej? +48 506 42 20 30             

Dodaj komentarz