fbpx
Ładowanie…

Rysunek Techniczny GD&T/GPS

Szkolenia online: PODSTAWY - GD&T - ADVANCED - ISO286 - CHROPOWATOŚĆ POWIERZCHNI
przewiń w dół

Webinar GD&T – szkolenie online

Zapraszamy do udziału w drugiej edycji szkolenie online w formie Webinaru. Szkolenie rozpoczynamy już we wrześniu 2020 , natomiast pierwsze spotkanie otwarte dla wszystkich odbędzie się 10 sierpnia 2020.

Webinar zaplanowany jest na 6 spotkań online (live) + 1 dodatkowe spotkanie po zakończeniu właściwego szkolenia, gdzie omówimy zagadnienia, które uczestnicy wskażą jako wymagające dodatkowych wyjaśnień.

To jest konkretne i praktyczne szkolenie, gdzie nauczysz się interpretacji rysunku technicznego. Omówimy najważniejsze zagadnienia, pokażemy praktyczne przykłady zastosowań tolerancji geometrycznych. Omówimy solidnie zasadę maksimum materiału.

Szkolenie realizowane będzie wg planu, gdzie cały materiał podzielony jest na poszczególne zagadnienia (rozdziały). Po każdym rozdziale przewidziany jest – QUIZ. Pytania i zadania ( w stylu jak tutaj) o praktycznym charakterze rozwiązujemy wspólnie z dodatkowym komentarzem.

Kurs odbędzie się na zamkniętej grupie FB jako transmisja na żywo. Taknależy mieć konto na Facebook. Nie masz? Żaden problem – stwórz, może to być konto, którego użyjesz tylko do celów udziału w szkoleniu.

Po zakończeniu szkolenia transmisje ze wszystkich spotkań będą dla Was dostępne w zamkniętej grupie Facebook.

Zaproszenie do zamkniętej grupy FB nadejdzie po zakupie szkolenia.

Cena szkolenia w drugiej edycji jest atrakcyjna. Wynosi 229 PLN. W tej cenie udział w szkoleniu + certyfikat wysłany poprzez e-mail (do samodzielnego wydrukowania).

W dodatkowej cenie 99 PLN przygotowane zostały materiały: Wydrukowany certyfikat, autorski poster A4 GD&T, wydrukowany skrypt – zapis szkolenia, wydrukowany skrypt z quizami, notatnik. Warto!

Zakup szkolenie możliwy będzie od 10 sierpnia 2020.

Dodaj komentarz