Szkolenia Online

Proszę Państwa,

Miło mi poinformować, że jest już dostępny pełny pakiet szkoleń, obejmujący 3 najważniejsze szkolenia z tematu szeroko pojętego Rysunku Technicznego. Te szkolenia to w sumie 41 filmów o łącznej długości 520min (a więc ponad 8,5h). Filmy mają średnią długość 15min i są przyjazne w odbiorze. Po zakupie odpowiedniego pakietu, każdy uczestnik otrzymuje konto w serwisie rysunektechniczny24.pl. Dostęp do konta jest dożywotni.

Zakupy szkoleń możliwe są jako dostępy do pojedynczych kursów oraz w pakietach, jako dostępy do kilku. Pakiet to oczywiście lepsza cena.

Te 3 szkolenia to:

Szkolenie: “Rysunek Techniczny. Praktyczne Podstawy”.

To szkolenie obejmuje podstawowe zagadnienia związane z rysunkiem technicznym – jego budowę, podstawowe elementy, filozofię tworzenia, metody rzutowania oraz zapis wymiarów.

Szkolenie Basic: Rodzaje rysunków – Normy – Jednostki miary – Formaty rysunkowe – Linie rysunkowe – Podziałka – Tabele rysunkowe – Notki – Metody rzutowania – Sposoby przedstawiania geometrii przedmiotu na rysunku – Sposoby zapisu wymiarów – Podstawowe reguły i zasady wymiarowania – Typowe błędy – Wstęp do GD&T – QUIZY.

Szkolenie: “Rysunek Techniczny GD&T. Podejście Praktyczne”.

To szkolenie to podstawa programu: Wymiarowanie i tolerowanie geometryczne. Tutaj zaprezentowane są najważniejsze zagadnienia związane z czytaniem i interpretacją wymagań rysunkowych. Ten kurs to nie tylko przegląd tolerancji geometrycznych – to dużo więcej. Wymiar czy podstawowe zasady GD&T a także odniesienia do pomiarów oraz temat technologiczności konstrukcji: to wszystko jest tutaj.

Szkolenie GD&T: Wstęp do wymiarowania i tolerowania geometrycznego – przegląd podstawowych reguł – ramka tolerancji – wymiar i jego rodzaje – zasada maksimum materiały – bazy i elementy odniesienia – tolerancje kształtu – tolerancje kierunku – tolerancje położenia – tolerancje bicia – tolerancje kształtu wyznaczonej powierzchni – odniesienia do pomiarów współrzędnościowych – metody sprawdzianowe – klasyczne metody pomiarowe – QUIZY.

Szkolenie: “Rysunek Techniczny GD&T”. Poziom zaawansowany.”

To szkolenie to kontynuacja szkolenia GD&T. Zawarte są tutaj najważniejsze tematy związane z tolerancjami pozycji i kształtu wyznaczonej powierzchni. Ciekawe przykłady, praktyczne problemy i rozwiąznia. Jak zwykle spora dawka wiedzy w postaci praktycznych QUIZów.

Szkolenie Advanced: Szyk elementów – Tolerancje złożone dla wymagania pozycji i kształtu wyznaczonej powierzchni – Kombinacja Tolerancji dla wymagania pozycji i kształtu wyznaczonej powierzchni – Wymaganie łączne – Boundary – CF – CT – CZ – Non Uniform – Odniesienia do pomiarów – QUIZY.

Dodaj komentarz