Webinary: jesień 2020

Zapraszamy do udziału w Webinarach, które zaplanowane zostały na jesień 2020r. Jak zwykle propozycja dla was będzie atrakcyjna – stosunek ceny do jakości oferowanych szkoleń będzie bezkonkurencyjny!

Jak zwykle do Waszej dyspozycji będzie webinar: “Rysunek techniczny GD&T. Podejście praktyczne“. Będzie to druga edycja tego szkolenia (Szczegóły pod linkiem). Szkolenie z tego tematu jest sprawdzone i bardzo wysoko ocenione przez uczestników pierwszej edycji (wiosna 2020). Ten temat to szczegółowy przegląd zagadnień związanych z wymiarowaniem i tolerowaniem geometrycznym – a więc przegląd języka, którym inżynierowie zapisują definicję danego przedmiotu na rysunku technicznym. Jak zwykle czas trwania tego szkolenia to 6 spotkań online + 1 spotkanie dodatkowe. Tutaj do wyboru – tylko udział w Webinarium lub udział + dodatkowe materiały (wysyłane InPost).

Nowością będzie szkolenie z zakresu podstaw rysunku technicznego. Tutaj – bardzo szczegółowo i bardzo praktycznie omówione zostaną wszelkie techniczne detale dotyczące rysunku technicznego w rozumieniu rysunku jako dokumentu. Skupimy się na takich zagadnieniach jak: czym dokładnie jest rysunek techniczny, kto wydaje normy dotyczące rysunku, rodzaje rysunków, jednostki miary, formaty arkuszy, linie rysunkowe, podziałki, rzutowanie – metoda amerykańska vs. metoda europejska, przekroje, kłady, widoki, wymiary – rodzaje, metody, standardy, błędy w wymiarowaniu i wiele innych. Czas trwania tego szkolenia to 3 spotkania online.

Zakup: Już niedługo pojawi się oferta cenowa, natomiast oba szkolenia będą możliwe do zakupu oddzielnie oraz w pakiecie. Na pewno cena pakietu dwóch szkoleń będzie bardzo atrakcyjna.

Dodaj komentarz